День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги.

Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління перед ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

Сьогодні по всій Україні проходять масові заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вшановуючи пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни, у школі відбулися традиційні заходи, присвячені перемозі у війні.

08.05 у 7-А класі було проведено урок Пам’яті та Примирення та 09.05 екскурсія до Меморіалу Слави до Дня Перемоги «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Під час заходу учні прослухали цікаву та змістовну розповідь про трагічні події Другої світової війни. Також на заході було переглянуто презентацію про визволення України від нацистських окупантів «Визволителі нашого краю», учні ділилися спогадами своїх прадідусів і прабабусь про страшні роки окупації. Під час екскурсії діти привітали ветеранів з Днем Перемоги та вшанували пам’ять загиблих воїнів у Другій Світовій війні.

Напередодні 73-ої річниці великої Перемоги у другій світовій війні у 2-Б класі Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (учитель В.П. Мізюк) було проведено виховну годину «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!». Метою цього заходу є поглиблення знань учнів про героїчне минуле нашого народу, розвиток творчих здібностей, виховання шани і поваги до тих, хто ціною свого життя здобув Перемогу. На виховну годину були запрошені гості: батьки, учні 2-В класу.

Учні 5- А класу (класний керівник Савченко Л.В.) на уроці мужності згадували ту страшну війну і дякували всім, хто зміг, не дивлячись ні на що, захистити нашу землю. Учні говорили про мир і щасливе життя, мужність і патріотизм, про любов до рідної землі.

Шкільне самоврядування рознесло вітальні листівки до Дня Перемоги ветеранам мікрорайону.

Восьмикласники та педагогічний колектив школи взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави на честь загиблих у війні та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

Учні школи під керівництвом учителя захисту Вітчизни Петрика П.І. несли почесну варту біля Меморіалу Слави 9 Травня.