Перший урок

3 вересня 2018 року у школі проведені перші уроки: «Мій краю рідний, моя Україна», «Україна починається з тебе», «Українці серед інших європейських націй», «Україна – єдина країна», «Україна-Європейська країна!», «Розкажемо Європі про себе» тощо

Під час проведення заходів поглиблювалися знання учнів про культуру, історію, традиції європейців, формувалося почуття приналежності до європейської спільноти, виховалося почуття патріотизму, національної гідності, любові та поваги до рідної історії.

Учні дивились відеофільми про нашу державу, співали пісні, повторювали символи державні та народні, відповідали на загадки, розповідали вірші, розбирали проблемні питання.

Говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України, про героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни.

А також у цей день класними керівниками 1-11 класів проведені Єдині уроки з ПДР у рамках акції «Увага! Діти на дорозі». Дітлахи доповнили і узагальнили знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, розвивали вміння розрізняти дорожні знаки, пояснювали значення розмітки на дорозі, пограли в світлофор, розібрали схему маршруту «Дім-школа-дім».