Пам’яті Сухомлинського

До Сухомлинського припавши світлих дум, збагачуючись мудрою красою, ми стверджуєм, його життя – могутній струм, що подвиг вчителя освячує собою.

У 11 класі ЗОШ №6 (класний керівник Мозгова О.П.) відбулася година спілкування «Все починається з добра, все починається з любові», де учні продовжили знайомство з життям і творчістю видатного педагога В.О. Сухомлинського, обговорили мініатюри письменника.

Метою даного заходу було викликати інтерес до творів учителя, бажання наслідувати позитивні риси героїв прочитаних оповідань, виховувати почуття патріотизму, доброзичливості. Учитель наголосила, щоб діти завжди пам’ятали про людину, яка все своє життя присвятила ім, учням, і навіть «серце віддала дітям».

Я був на далекій чужині,
Там небо таке ж голубе,
Та тільки нема Батьківщини,
Нема там, Вітчизно, тебе,
Бо в ріднім краю над землею
Чистіша і глибша блакить.

В.О.Сухомлинський

До 100 річниці з дня народження відомого українського педагога, вченого, патріота В.О.Сухомлинського у 6- А класі була проведена година спілкування. Учні ознайомились із життєвим шляхом Василя Олександровича, зачитали декілька його віршів про Україну, заслухали оповідання “Усмішка” та ”Ледача подушка”. Шестикласники висловили свою думку щодо розуміння змісту оповідань, їх актуальності для кожного школяра. Також учні відвідали бібліотеку ЗОШ №2, де підготовлено тематичну виставку робіт В. О. Сухомлинського. Там вони дізнались що Василь Олександрович прожив мало – всього 52 роки(1918-1970), але встиг зробити багато: написав 48 книжок, 500 статей, 1500 казок і оповідань для дітей. Праці педагога видано 53 мовами світу. Найбільш відома його книжка «Серце віддаю дітям», яка видана 30 мовами світу. Широко знані його праці: «Народження громадянина», «Павлиська середня школа», «Як виховати справжню людину», «Сто порад учителеві», «Розмова з молодим директором школи», «Листи до сина».

Розміщення на блозі вчителя bestforeignteacher.blogspot.com