До Дня українського козацтва та Дня захисника України

14 жовтня українці офіційно святкують День захисника. У цей день вся країна вшановує мужність і героїзм захисників своєї незалежності.

09.10.2018 до Дня українського козацтва та Дня захисника України в ЗОШ № 6 для учнв 6- 7 класів була проведена виховна година «Слава героям-захисникам України». На захід завітали військові 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади. Для учасників АТО учні підготували концертну програму.

З великою радістю привітали учні відважних воїнів. Ніхто не залишився байдужим до розповіді військових про боротьбу проти зовнішньої агресії за цілісність України, за її волю, честь і славу, за народ. Учасники АТО закликали школярів любити рідну Україну та бути патріотами своєї держави. По закінченні зустрічі діти подарували захисникам вітальні листівки, солодощі, побажали їм здоров’я, удачі, сил, щоб вони повернулися додому живими та неушкодженими з перемогою!

Захід організували і провели класні керівники 6-А кл – Савченко Л. В., 6-Б кл. – Левченко К. К., 7-А кл. – Малярова В. М., 7-Б кл. – Єрьоменко О. Г.