Осінні канікули

Завдання вчителя – зацікавити молодь життям, щоб дитина, підростаючи очікувала життєвих пригод, вміла бачити навколо себе чудеса. Д.Гарет.

23.10.18 відбулася спільна екскурсія 8-х та 6-Б класів до відділення ПриватБанку. Метою екскурсії було ознайомлення з роботою банку. Співробітниці банку приготували дітям цікаві питання, ребуси та інші завдання, із якими діти залюбки впоралися, проявляючи свою ерудованість та обізнаність у різних сферах життя. Наостанок кожному з учасників екскурсії було презентовано персональні сертифікати.

24.10.18 відбулася екскурсія учнів 8-Б класу до міського парку. Метою екскурсії було спостереження за природою восени, привчання учнів до збереження рідної природи, розвиток естетичного погляду. Учні залюбки гуляли парком, збирали та розкидали опале листя і просто насолоджувалися природою.

Жовтень – це не лише пора жовтіння листя, а й час шкільних осінніх канікул: радісного відпочинку, екскурсій, подорожей, улюблених справ. У таку сонячну й теплу осінню погоду неможливо всидіти вдома. 29.10.2018 р 6- А клас Селидівської ЗОШ I- III ступенів №6 разом із класним керівником Савченко Л. В. йдуть до місцевого парку для активного відпочинку, командних ігор, товариського спілкування і розваг.

Під час осінніх канікул учні 7-А та 7-Б класів (кл. керівники Малярова В. М., Єрьоменко О. Г.) відвідали парк. Відчули подих осені, запах опалого листя, а потім записали свої враження. Ось що з цього вийшло

З метою з’ясування обізнаності, здібностей орієнтуватись в світі професій, впроваджуючи в життя профорієнтаційний проект «WORK START», на базі молодіжного центру «Молодь +», пройшов «Турнір знавців професій» для учнів 7 класів (кл. керівники Малярова В. М., Єрьоменко О. Г.), який провела фахівець Селидівського міського центру зайнятості Анна Карпенко.

Даний захід був спрямований на збагачення знань та уявлень дітей про світ професій, їх особливості; формування мотивації до вивчення власних інтересів та схильностей.

Під час турніру діти із задоволенням відгадували загадки та ребуси, розвиваючи логічне мислення. Виконуючи вправу «Здібності та професії», спробували з’ясувати які ж здібності необхідні учителю математики, слюсарю, перукарю та лікарю. Під час конкурсу «Що це за професія?» ознайомились з новими професіями, обираючи правильну відповідь з наданих варіантів. Працюючи в групах, навчились взаємодіяти один з одним, зрозуміли власну відповідальність за результат.

Учні 9-Б та 9-А класів 24.10.2018 р. відвідали музей “Наша спадщина”, який розташований в ЦТДЮ. Екскурсовод розповіла багато цікавого. Школярі бачили речі, якими користувались наші пращури: засоби праці, посуд, зброю. Звернули увагу на народний одяг, чудові вишивані сорочки, рушники, яскраву українську кераміку, вироби з дерева, наприклад меблі, або скриню з вирізаними орнаментами. В музеї багато документів, книг, які розповідають про історію України і історію нашого рідного міста.