Тиждень Безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах з 12 по 16 листопада 2018 року в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Під час проведення виховного заходу «Безпека на дорозі – безпека життя» в 6-А класі класним керівником Савченко Л.В. презентувались малюнки, розглядались проблемні ситуації, проводились ігри та вікторини.

Для учнів 7-А та 7-Б класів класними керівниками Єрьоменко О. Г. та Маляровою В. М. була проведена вікторина «Це повинен знати кожний», яка була досить цікавою та змістовною, та сприяла повторенню правил дорожнього руху.

Класний керівник 3-В класу Рева Н.В. провела виховну годину «Знай та виконуй Правила дорожнього руху» у формі інтерактивної бесіди із застосування фото та відеоматеріалів профілактичної роботи із безпеки дорожнього руху. Учні повторювали правила дорожнього руху, розглядали ситуації на дорогах, ділилися своїми знаннями з однолітками, розгадували загадки, виконували завдання Світлофора, пригадали види та значення дорожніх знаків, відповідали на питання вікторини.

За результатами проведених заходів встановлено, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.
Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань правил дорожнього руху.