«Хрещення Київської Русі та його історичне значення у розвитку християнства»

11 грудня 2018 року у Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 проведено інформаційну годину за темою «Хрещення Київської Русі та його історичне значення у розвитку християнства», присвячений 1030-літтю із часу запровадження християнства в Київській Русі (керівник Савула К.В., учитель історії).

Мета заходу: розширити знання учнів про причини та умови прийняття християнства нашими предками, про основи християнського віровчення, сучасні аспекти функціонування християнської України, ознайомити з основними християнськими святинями краю, храмовою архітектурою та культурою.

Упродовж засідання було розглянуто низку питань як суто історичного, так і суспільно-ідеологічного характеру: причини запровадження християнства, перебіг цього процесу, висвітлення ролі християнської релігії та церкви в розвитку моральності, освіти, науки, книгописання та книгодрукування, мистецтва в Київській Русі, обговорено значення християнства як важливого фактора етнічної та державної консолідації тогочасного суспільства. Увазі присутніх було представлено перегляд відеоматеріалу «Хрещення Київської Русі».