Обласний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів

Обласний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів

У турнірі взяла участь команда «Парадокс» Селидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 у складі: Богданова Олександра (7 кл), Суверньов Олександр (7 кл), Гордієнко Богдан (7 кл), Юрченко Максим (7кл), Гамідова Оксана (7 кл). Упродовж двох раундів майбутні медійники демонстрували свої знання основ журналістики і вміння користуватися професійними методами і прийомами сучасних ЗМІ, прагнення висловлювати й доводити власну думку, аргументовано відстоювати свою точку зору на проблеми, пов’язані з життям школи, міста, України в цілому.

«Учасники змагань дуже сильні, – каже Олександра Богданова, капітан команди «Парадокс» – Всі етапи турніру були захоплюючими – звучали цікаві питання, конструктивні відповіді. Окремо хочеться сказати про членів журі, які крім своїх оцінок, ділилися з нами корисним досвідом».

«Ми чекали від турніру нових знайомств і корисного досвіду, бо ми – наймолодші учасники турніру, – каже Оксана Гамідова. – Все це ми тут отримали. До того ж наша команда змогла розкрити свої сильні сторони, а також з боку подивитися на себе й інших учасників».

Також учасники команди зазначили, що протягом турніру вони дізналися багато нового в журналістиці від учасників і журі. У наступному році вони обов’язково будуть використовувати ці знання і покажуть кращий результат.