Екскурсія 8-х класів до 13 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Донецькій області

У рамках місячника протипожежної безпеки та з метою ознайомлення школярів з тонкощами такої важливої професії як пожежник, 3 квітня 2019 року була проведена екскурсія до 13 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Донецькій області міста Селидового для учнів 8-х класів місцевої загальноосвітньої школи №6.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Найбільше учням запам’яталися демонстрація техніки та устаткування в пожежних машинах. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу посидіти в пожежних машинах і відчути себе рятувальниками. Роздивитись та одягнути костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка, відповідали на питання, які задавали діти, побачили пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей.

Хочеться подякувати усім працівникам Селидівської пожежно-рятувальної частини №63 за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку нашого населення від пожежі та інших надзвичайних ситуацій, і що знайшли час на таке цікаве, змістовне і корисне спілкування з дітьми.