Тиждень безпеки дорожнього руху в 8-Б

У рамках тижня безпеки дорожнього руху в 8-Б класі (класний керівник Катерина САВУЛА) була проведена інтерактивна гра «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай» та Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому».

Продовжити читання “Тиждень безпеки дорожнього руху в 8-Б”

КОНВЕНЦІЯ РАДИ ЄВРОПИ про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства – це міжнародний договір ради Європи, яким країни погоджуються кримінально переслідувати певні форми кримінального насильства над дітьми. Це перша міжнародна угода, яка торкається питання сексуального насильства над дітьми.

Продовжити читання “18 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.”

Тиждень безпеки дорожнього руху у 9 класів

Учні 9-а та 9-Б класу в рамках тижня безпеки дорожнього руху поглибили знання правил, виконуючи тести; розвивали вміння і навички свідомо дотримуватися правил дорожнього руху, щоб уникнути травм і нещасних випадків; розглядали життєві ситуації з дотримання правил на дорозі, свідомого їх виконання.

Продовжити читання “Тиждень безпеки дорожнього руху у 9 класів”

Єдиний національний урок “Безпечна дорога додому” в 10–А

Учні 10-А класу долучились до проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху, що проходить у Селидівській ЗОШ№6 в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

Продовжити читання “Єдиний національний урок “Безпечна дорога додому” в 10–А”

Єдиний національний урок “Безпечна дорога додому” в 3 – Б

Єдиний національний урок “Безпечна дорога додому” в 3 – Б класі 18 листопада проведено Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». На уроці учні вирушили в уявну подорож, під час якої повторили, як правильно себе поводити під час дорожнього руху.

Продовжити читання “Єдиний національний урок “Безпечна дорога додому” в 3 – Б”

Тиждень безпеки дорожнього руху у 8-А

У рамках тижня безпеки дорожнього руху в 8-А класі (класний керівник Мозгова О.П.) пройшла бесіда з елементами гри «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай» та Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому».

Продовжити читання “Тиждень безпеки дорожнього руху у 8-А”

Тиждень безпеки дорожнього руху у 5-Б

З метою формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму,

Продовжити читання “Тиждень безпеки дорожнього руху у 5-Б”

Тиждень безпеки дорожнього руху у 4-В

В рамках проведення тижня Безпеки дорожнього руху, учні 4-В класу обговорювали правила дорожнього руху на ранкових зустрічах, провели вікторину ” Безпека на дорозі – безпека життя”, переглянули мультфільм “Абетка на дорозі”, разом із батьками створили пам’ятку “Правила поведінки на дорозі” та взяли участь у Єдиному національному уроці “Безпечна дорога додому”.

Продовжити читання “Тиждень безпеки дорожнього руху у 4-В”