Година спілкування з учнями 7-А класу “Булінг. Кібербулінг”.

Соціальним педагогом Черніковою Ю.О. проведено годину спілкування “Булінг.Кібербулінг.” з учнями 7-А класу. З дітьми обговорено види булінгу та кібербулінгу, учні працювали на падлет-дошці, розробили поради, як не стати жертвою кібербулінгу. Обговорили які випадки булінгу та кібербулінгу траплялися в їх житті.

Продовжити читання “Година спілкування з учнями 7-А класу “Булінг. Кібербулінг”.”

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Перемога»

Завершився Всеукраїнський конкурс дитячої творчості До Дня захисників та захисниць України «Перемога». Освітній портал «Алаба» запросив юних митців з усієї України поділитися своїми роботами. У конкурсі взяли участь більше 600 робіт з усіх куточків нашої Неньки, серед яких вихованці Селидівської ЗОШ І – ІІІ ст. № 6.

Продовжити читання “Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Перемога»”