Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

У Селидівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 6 з 15 по 19 квітня 2019 р. проходить Тиждень знань з безпеки життєдіяльності учнів.

15 квітня – День протипожежної безпеки. У 7-А та 7-Б класах відбулася виховна година «Обережно вогонь!». Метою заходу було поглибити знання учнів про поняття пожежа, про причини виникнення пожежі, про засоби пожежогасіння; виховувати бережливе ставлення до свого життя і здоров’я та до життя оточуючих.

Учні дізналися про роль вогню в житті людини, найпоширеніші причини виникнення пожежі, статистичні дані пожеж в Україні; ознайомилися з правилами, які потрібно знати кожному, хто не хоче допустити катастрофи, з первинними засобами пожежогасіння.

Результатом виховної години стало усвідомлення того, що небезпеку легше попередити, запобігти, ніж її ліквідувати та боротися з нею, адже вогонь помилок не вибачає.

16 квітня класні керівники 7-х класів Малярова В. М., Єрьоменко О. Г. провели виховний захід «Обережно на дорозі», націлений на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Учні розглянули ситуативні завдання, дали відповіді на питання вікторини. Семикласникам сподобалась вікторина, а також вони перевірили свої знання, набуті в минулих роках.

Варто сказати, що проведення заходів такого характеру в школі є на сьогодні дуже потрібними та дієвими, оскільки кожен з нас, не знаючи основних «законів вулиці», може потрапити в дуже прикру, а часом трагічну ситуацію.