ХХІ Всеукраїнський турнір юних істориків

Юні історики Селидівської загальноосвітньої школи № 6 змагались в історичному центрі Поділля.

У місті Кам’янці-Подільському відбувся ХХІ Всеукраїнський турнір юних істориків, у якому брали участь 30 команд з усієї України: міста Києва, Вінницької, Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Харківської та Хмельницької областей.

150 найкращих учнів з усієї країни виборювали право посісти призове місце на зірковому історичному олімпі. Серед них мешканці нашого невеличкого міста, учні Селидівської загальноосвітньої школи № 6: Цимбал Віталій, Пуфлер Інна, Присмотров Ілля, Старкова Юлія, Шостак Владислава під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи, учителя історії Савули Катерини Володимирівни.

Впродовж 4 напружених ігор учні нашої школи продемонстрували глибинні знання, критичне мислення, високу обізнаність в історичному тлі, що дозволило їм потрапити у півфінал та здобути ІІІ місце.

У вільний час учасники історичних змагань відвідали експозиції Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, відчули велич Кам’янець-Подільської та Хотинської фортець.

Але все це залишилося б мрією, якщо б не матеріальна підтримка Народного депутата України Сергія Сажка.

Вже вдруге Сергій Миколайович допомагає нашим інтелектуально обдарованим дітям представляти Донецьку область на Всеукраїнських змаганнях.

Адміністрація школи, педагогічний колектив, учні та батьки безмежно вдячні за небайдуже ставлення народного обранця до розвитку освітнього простору в нашому регіоні та реальну допомогу не словом, а ділом!