Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня, який проходить у школі з 6 по 11 травня 2019 року, учні разом з класними керівниками поглиблювали та систематизували знання з Правил дорожнього руху.

Класні керівники 7-х класів Малярова В. М. та Єрьоменко О. Г. провели вікторину «Твій друг – дорожній рух». Цей захід поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху. Проведення вікторини показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Учні 9-Б класу разом з класним керівником Полішко Л.І. розробили пам’ятки з правил дорожнього руху. Девізом вікторини «Автомобіль, дорога, пішохід» було гасло «Дисципліна на дорогах – запорука безпеки». Школярі повторили і закріпили свої знання з місць безпечного переходу проїжджої частини дороги в місті, про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях.

Для учнів 1-х класів відповідно до тематики Тижня проводились ранкові зустрічі, під час яких лялькові герої ознайомили учнів з історією виникнення Правил та необхідністю їх дотримання. За допомогою бесід, перегляду ілюстрацій, ігор з конструктором LEGO, читання художніх творів, практичних занять на подвір’ї дитячого закладу дітям надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор поблизу дороги. Учні переконалися у необхідності дотримуватись Правил дорожнього руху.

У 6-В класі (класний керівник Гончарова Т.В.) проведено виховний захід «Безпека на дорозі – безпека життя». Протягом якого за допомогою дидактичного матеріалу та ігрових форм навчання діти вчилися поважати правила дорожнього руху, розвивали пам’ять, логічне мислення, уміння міркувати і висловлювати власну думку; виховували почуття відповідальності за власне й чуже життя і здоров’я. Учні підготували цікаві повідомлення, намалювали дорожні знаки. Активними учасниками виховного заходу були: Рева Єгор, Калінська Анна, Кіш Вікторія, Васильців Ліліана, Іщук Кирил, Середа Кароліна.