Тиждень протидії булінгу в школі

16 вересня стартував всеукраїнський тиждень протидії булінгу.

Під час тижня у школіі відбудулися правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування школярів, їх батьків про адміністративну відповідальність за вчинення булінгу (цькування) та вироблення небайдужості до цієї проблеми.

13 вересня для учнів 8-А та 8-Б класів класні керівники Малярова В. М., Єрьоменко О. Г. провели тренінгове заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі», метою якого було ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнала насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.

По закінченню всі учасники заняття отримали пам’ятки: «Зупинимо булінг разом. Не будьмо байдужими, не допустимо насилля. Все в наших руках».

20 вересня класний керівник Полішко Л.І. разом з учнями 10 класу долучилися до всеукраїнського тижня протидії булінгу. Школярі повторили поняття булінгу, його види та прояви; працюючи в групах, вчилися розпізнавати булінг і дружні піддражнювання; обговорювали вихід із конфліктних ситуацій; повторили правила безпечної поведінки в мережі Інтернет.