Діти відпочивають, вчителі навчаються.

Протягом тижня у школі пройшли засідання шкільних об’єднань та методичних комісій, на яких вчителі-предметники обговорили форми і методи організації уроків в умовах впровадження нових Державних стандартів через урізноманітнення особистісно-орієнтованої системи навчання, застосування передових технологій для розвитку творчої компетенції кожного учня.

21.10.2019 року було проведено засідання шкільної циклової комісіії вчителів художньо-естетичного циклу. Були розглянені заплановані питання стосовно підготовки до майбутьніх подій, конкурсів, олімпіад, змагань. Окремо слід зазначити виступ Мензарар Наталії Юріївни – вчителя фізичної культури, яка висвітлила тему авторитету вчителя в освітньму процесі, приводячи приклади з власного досвіду. На засідання були запрошені одні з найдосвідченіших учителів школи Савченко Олена Іванівна та Корсун Інна Олександрівна (вчителі математики) для обміну педагогічним досвідом.

23.10.2019 в Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 відбулось засідання методичної ради, на якій розглядались питання інноваційної діяльності педагогів, підсумки проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, участь педагогів у конкурсі “Учитель року 2020” та хід атестації в 2019-2020 навчальному році.

25.10.2019 року відбулося засідання шкільної циклової комісії вчителів природничо-математичного циклу. Педагоги обговорили питання ефективного партнерства учасників освітнього процесу; познайомилися з формулою “Нової української школи”, з Державним стандартом початкової освіти. Учитель інформатики Пікуєва Л.О. розповіла про організацію національно-патріотичного виховання учнів сучасної школи під час вивчення інформатики. Наголосила, що особлива увага приділяється патріотичному вихованню під час виконання практичних завдань. Наприкінці засідання вчителі познайомилися зі сервісом для створення тестів Kahoot, за допомогою смартфонів пройшли тестування “Як добре ви знаєте, що передбачає НУШ?”.