МО класних керівників

Школа –це передусім простір життя дитини,тут вона не готується до життя, а живе. І тому важливо вибудовувати виховний простір так, щоб він сприяв гармонізації відносин між дітьми і вчителями, школою і родиною.

24 жовтня 2019 року в ЗОШ №6 відбулося чергове засідання класних керівників за темою «Робота класного керівника щодо згуртування учнівського колективу».

Перед класними керівниками виступила заступник директора з виховної роботи Романенко Т.А., яка зауважила, що для учня в школі немає ближчої людини, ніж класний керівник. Від нього залежить ступінь сформованості дитячого колективу. Вміння згуртувати навколо себе дітей – великий дар і велика робота. Вміння захопити, повести, відкрити світ – неоціненний скарб справжнього педагога. Захоплення вчителя стає захопленням учнів. Інколи риси характеру класного керівника переходять у характер вихованців. Адже байдужість породжує байдужість. І лише вогонь породжує вогонь!

Своїм досвідом роботи щодо згуртування класного колективу поділилися Рева Н.В., Стрельник О.А., Змієвська Н.Є.. Класоводи представили свої наробками, наголосили, що виховання складається з дуже простих компонентів: любові до дітей, доброти, слова вчителя, сили особистого прикладу, справедливості – основи довіри, здатності прощати дитину. Вчитель – учень – єдина духовна спільнота, а життєвий шлях дитини – шлях радості. Адже формування згуртованих учнівських колективів сьогодні – найважливіше соціальне завдання, яке стоїть перед школою.

Цікаво і змістовно психологом школи Зозулею Я.В. проведено тренінги з педагогами на теми “Ми – команда» і «Тимбілдинг або командоутворення». Класні керівники отримали рекомендації по згуртуванню учнівського колективу.