Методичне об’єднання класних керівників

05.01.2020 відбулося онлайн-методичне об’єднання класних керівників з теми “Організація системи профілактики правопорушень серед дітей та підлітків на основі гуманізації сучасної школи”.

Заступник директора з виховної роботи Романенко Т.А. представила проєкт плану виховної роботи класних керівників 1-11 класів на ІІ семестр 2020-2021 навчального року, звітувала щодо профілактичної роботи в освітньому закладі.

Педагог-організатор Завада А.В. виступила з доповіддю “Що таке булінг та чому про нього треба говорити”, а також запропонувала для використання інтерактивні ігри та презентації.

Практичний психолог школи Вязьміна Я.В. звернула увагу на психологічні аспекти національно-патріотичного виховання, провела гру “Герб імені”.

Педагог соціальний Чернікова Ю.О. доповідала щодо здійснення соціального захисту дітей у школі.

У практичній частині засідання класний керівник 3-В класу Зьорнушкіна Ю.Г. поділилася досвідом на тему “Патріотичне виховання як ключовий компонент ранкової зустрічі в НУШ”; класний керівник 5-А класу Подчасова О.С. – з теми “Розвиток загальнокультурної” компетентності учнів через участь у челенджі “Моє місто на долоні”; класний керівник 9-Б класу Єрьоменко О.Г. запропонувала різноманітні форми та варіації використання 3-D презентацій при проведенні виховних годин.

Методичне об’єднання пройшло творчо і позитивно.