Тиждень безпеки дорожнього руху

З 11.11.19 по 15.11.19 р. у школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, головною темою якого стала безпека учнів на дорозі.

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров’я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

15 листопада 2019 р. у школі пройшов Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху, під час якого представниця патрульної служби нагадала дітям про необхідність дотримання правил дорожнього руху, привернула увагу до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

На годині спілкування “Безпечна країна” (класний керівник Полішко Л.І.) учні 10 класу вели розмову про сумну статистику смертності на дорогах, про важливість навичок з надання домедичної допомоги, забезпечення дитячої безпеки та популяризації носіння світловідбивачів. Школярі продемонстрували знання з Правил дорожнього руху; вміння знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом; визначали порушення як з боку пішохода, так і з боку водія.

Для учнів 11 класу (класний керівник Лозова Л.В.) вiдбувся Нацiональний урок «Моя Украiна – безпечна краiна». Учнi ознайомились з моделлю безпечного дорожнього середовища, з правилами надання домедичноi допомоги, виконали завдання в групах, що сприяло розумiнню особистоi вiдповiдальностi кожного з учасникiв дорожнього руху за безпеку на дорозi.

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у 5-А класі відбулася виховна година «Безпечна країна». Учні в ігровій формі, розгадуючи загадки, кросворди, моделюючи життєві ситуації, усвідомлювали найгостріші проблеми безпеки дорожнього руху. Важливо відзначити, що в цьому процесі задіяні не тільки педагоги, а також представники поліціі. Класний керівник Мозгова О.П. нагадала дітям, що їхня безпека – у власних руках.