«16 днів проти насильства»

З 25 листопада в школі почалася акція «16 днів проти насильства», в рамках якої класними керівниками, громадськими організаціями проводяться різноманітні заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми.

Шкільна ліга поліцейських Селидівської загальноосвітньої школи провели бесіди з учнями 5-8 класів у рамках акції «16 днів проти насильства» і тижня посиленої правоосвітньої роботи. Старшокласники розповіли про види насильства і шляхів їх подолання, а також поширили знання дітей щодо їх прав, зазначених у Конституції України.

Спеціаліст ЦСССДМ Кичигіна О.М. та лікар акушер-гінеколог клініки Дружньої до молоді Фоменко Ю.В. для учнів 8-11 класів провели виховні заходи: «Дорослу розмову про СНІД» та «Захисти себе від ВІЛ».

Голова жіночої спілки м.Селидове Фоміна Г.М. познайомила учнів 10-11 класів про дати початку та завершення акції «16 днів проти насильства». Розповіла школярам про символічний ланцюжок, який поєднує заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслила, що будь-які прояви насильства, незалежно від статі, є порушенням прав людини.