Тиждень права

З метою формування правової культури учнів, в рамках Всеукраїнського тижня права, з 9 грудня по 13 грудня у школі відбулися ряд заходів, присвячених цій темі.

У рамках тижня права старшокласники школи разом з ювінальним прокурором Клименко Ольгою Анатоліївною вели змістовну розмову про адміністративну та кримінальну відповідальність підлітків та молоді. Учні задавали питання, що стосувалися булінгу, кібербулінгу, використання мобільних телефонів в освітньому процесі. Наприкінці зустрічі прокурор побажала старшокласникам успіхів у навчанні, вдалої здачі ЗНО, любити Батьківщину і бути гідними громадянами своєї країни.

Учні 11 класу підготували усний журнал «Міжнародні стандарти з прав людини», завдяки якому ознайомилися з міжнародними документами в галузі прав людини. В 10 класі була проведена інформаційна хвилина, під час якої учні дізналися цікаві факти з історії прийняття «Декларація прав людини» та обговорили її історичне значення. В 9 класі відбувся міні-диспут «Держава та людина», на якому учні обмінялися власними міркуваннями щодо пріоритету прав людини в сучасному світі.

Учні 10 класу на годині спілкування «Безпечне та корисне дозвілля» вели розмову про права дитини на вулиці, приділивши особливу увагу обов’язкам підлітків. Школярі дійшли висновку, що саме дотримання правил гарантує виконання дітьми обов’язків. Підсумком уроку стало створення учнями логотипів – обов’язків.