«Світ науки»

17.12.2019 в Селидівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 відбулося засідання наукового товариства «Світ науки», на якому відбувся шкільний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учасників Малої академії наук.

Мета засідання: духовний, творчий, інтелектуальний розвиток дітей, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й відстоювати власну думку.

На захисті було представлено 2 наукових відділення Малої академії наук України: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, екології та аграрних наук та 2 секцій: зарубіжна література та екологія.

Перед присутніми виступили Рисай Анна, учениця 11 класу, Шустова Софія, учениця 9 класу, Богданова Олександра, учениця 8 класу.

Слід відзначити високий рівень професійної компетенції членів журі, більшість із яких має багаторічний досвід роботи з учнівськими науково-дослідницькими роботами і в предметних комісіях конкурсу-захисту: Савченко Л.В., Романенко Т.А., Голуб В.П., Малярова В.М.

Вітаємо наших вихованців та бажаємо успіхів у подальших етапах конкурсу-захисту!