Засідання творчої групи вчителів англійської мови

03.01.2020. пройшло засідання творчої групи вчителів англійської мови Селидівської ЗОШ I – III ступенів №6 за темою “Шляхи формування комунікативної компетентності на уроках англійської мови молодших школярів”.

Вчителі обговорювали проблеми використання ІКТ в навчальному процесі молодших школярів, здоров’язберігаючих технологій та сторітеллінгу як одого з продуктивних і дієвих методів навчання. Для результативного навчання іноземним мовам, а також з метою формування різноманітних здібностей дитини через засоби іноземної мови вчителю слід володіти різними навчальними стратегіями і стилями навчання, щоб мати можливість допомогти кожному учневі осягнути свій навчальний потенціал і проявити себе.

Отже вчителі школи постійно вдосконалюють свій досвід навчання, опановують нові сучасні методики і форми роботи з молодшими учнями. Головне для вчителя вміти зацікавити учнів у вивченні іноземної мови та з перших уроків викликати в них позитивне ставлення до предмета, вмотивувати необхідність і значущість володіння іноземною мовою як неповторним засобом міжкультурного спілкування