Підготовка до ЗНО-2020

З метою інформування учнів з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року, пробного ЗНО, для учнів 11 класу на уроці інформатики був проведений урок знайомство-квест із сайтом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти та його соціальними мережами.

Майбутні випускники ознайомилися із сайтом та соціальними мережами Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти. Дізналися, що тут розміщується актуальна інформація з питань зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року, пробного ЗНО. Перевірили, що сторінки Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти адаптовані до мобільних додатків.

Учні узагальнили знання про календар ЗНО, структуру тестів, дізналися, скільки часу відводиться на його виконання, як оцінюються завдання тесту, якою є схема оцінювання завдань відкритої форми, отримали вичерпну інформація про перебіг ЗНО минулих років. За бажанням можна роздрукувати зошит, попрацювати у ньому, перевірити свої знання.

До відома учнів була доведена інформація про заклади вищої освіти України з переліком спеціальностей, ліцензованим обсягом прийому.

Враховуючи рекомендації Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти, випускникам було запропоновано домашнє завдання у вигляді квесту.