До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Протягом тижня в школі пройшли заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Година пям’яті, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, пройшла у 7- а класі. Учні згадували події 10 літньої війни в Афганістані (1979- 1989 рр.), війни, яка несла смерть, каліцтво, «вдягала» в журбу тисячі материнських сердець. То були страшні роки жалоби. Летіли в Україну літаки, названі «чорними тюльпанами», з цинковими трунами.

В загальному рахунку через Афганістан пройшло 620 тисяч військовослужбовців. Загальні людські втрати СРСР у війні 14453 осіб. За даними Української спілки ветеранів Афганістану через Афганську війну пройшло 160 тис. осіб з України. Не повернулося з війни 3360 чоловік. В числі тих, хто не повернувся з тієї війни є й імена наших земляків.

Молоде покоління обіцяє зберегти пам’ять про тих, хто не повернувся з бою. Бо це – не тільки частина нашого світогляду, це – наша духовна культура.

Виховна година “Афганістан болить в моїй душі”, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, пройшла в 10 класі.

Старшокласники вели розмову про мужність воїнів-інтернаціоналістів, які йшли на війну не за орденами і медалями, свято вірячи, що виконують інтернаціональний обов’язок. Воїни-інтернаціоналісти воювали мужньо й достойно. Це – їхній день пам’яті про жорстоку війну, загиблих товаришів.

Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять про загиблих українських хлопців, кому довелося воювати в чужих країнах.