Профілактична робота

Скажімо “Ні!” насильству

План щодо запобігання тютюнової залежності перейти

Заходи щодо проведення інформаційно-освітньої та профілактичної роботи серед дітей, учнівської молоді щодо впровадження здорового способу життя перейти

Профілактична онлайн-зустріч

Учні 8-В класу (класний керівник Ярая І.Ю.) зустрілися в режимі онлайн з керівником молодіжного центру «Молодь +» Масло Т.В., старшим інспектором ювенальної превенції Косоговим Є.І. та курсантом Харківського НУ ВС ІІ курсу І факультету рядовим поліції Мариною В.О., які надали підліткам практичні поради щодо їх поведінки під час локдауну, коли вдома лишаються наодинці. Їхню розповідь супроводжувала змістовна відеопрезентація.

Єдині вимоги до учнів
Селидівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6

“Моя суперсила – безпека в Інтернеті”

Практичний психолог школи Вязьміна Я.В. і педагог соціальний школи Чернікова Ю.О. взяли участь у вебінарі “Як педагогічні працівники можуть створити безпечний онлайн-простір для учнів”, під час якого були висвітлені такі питання: як убезпечити дітей від потрапляння до онлайн-ризиків, навчити їх правильно використовувати можливості Інтернету. Спеціалісти відпрацювали алгоритм дій педагогічних працівників та адміністрації закладу освіти у ситуаціях виникнення онлайн-небезпек, про які їм може бути відомо.

Практичним психологом Вязьміною Я.В. та педагогом соціальним школи Черніковою Ю.О. для учнів 1-2 класів проведений урок “Моя суперсила – безпека в Інтернеті”. Важливо говорити з учнями молодшого шкільного віку про безпеку в Інтернеті, оскільки в цьому віці діти, помітивши інформацію, яка їх чимось зацікавила, можуть її повторювати, не розуміючи сенс. Зустрічаються й такі випадки, коли діти після того, як не отримали відповідь на своє питання від дорослої людини, починають шукати інформацію в Інтернеті.
Ризики, з якими діти можуть зустрічатися в Інтернеті, – це візуалізація насильства, порнографія, контент, що шкодить (заклики до анарексії/булімії, самоушкоджень), а також комунікація з незнайомцями.

Формування життєвих цінностей

Учні 11 та 8-В класів зустрілися з фахівцем соціальної роботи Селидівського центру соціальних служб Осиповою К.В., котра провела молоддю бесіду з елементами тренінгу «Життєві цінності та мистецтво жити гідно».

Участь у дослідженні «Сексуальне насильство над дітьми та сексуальна експлуатація дітей в Інтернеті в Україні».

Селидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 одна із п’яти шкіл Донецької області взяла участь у дослідженні «Сексуальне насильство над дітьми та сексуальна експлуатація дітей в Інтернеті в Україні». Уповноважений Президента України з прав дитини М. Кулеба висловив подяку школі за відповідальність, професійність, сумлінність та готовність допомогти.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 05e9152d39db4dddd7002e8b53273ae4f6cdkcgg7gpqj30y-0-1024x576.jpg