Година спілкування у 3-А

Вже дев’ятий рік поспіль Україна вшановує пам’ять тих, хто помер в Другу світову війну, разом з США та Європою – 8 травня. Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом. Пам’ять – означає, що ми пам’ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року.

Примирення – символ того, що всі країни повинні об’єднатися разом. На жаль, 24 лютого 2022 року на територію України знову прийшла війна. Ми всі віримо, що скоро будемо святкувати перемогу над окупантами. А у понеділок, 8 травня, разом з усім мирним світом помолимося за воїнів, які захищали та захищають Україну від ворогів.
В 3-А класі класним керівником Боковою Т.А. була проведена година спілкування «8- травня День пам’яті та примирення». Учні дізналися про важливість знати й вивчати героїчну історію свого народу, пам’ятати про безцінний подвиг прадідів. Вшанували героїв другої світової війни та тих, хто захищає Україну сьогодні. Переглянули відеофільм «Пам’ятаємо. Перемагаємо!» Власноруч виготовили символ пам’яті про Другу світову війну – червоний мак.