Бібліотека інформує

8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.
Шкільна бібліотека ЗОШ№6 приєднується до вшанування цього дня та пропонує до вашоі уваги калейдоскоп інформаційних повідомлень “Ніхто не забутий, ніщо не забуте.”

В цей день, 1945 року, Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла «Акт про беззастережну капітуляцію» Збройних сил Нацистської Німеччини.
Українська земля була одним з основних полів битви у цій війні. Ціною перемоги стали надзвичайні втрати впродовж 1939–1945 років – українців та інших народів, які проживали на нашій землі. Загинуло понад вісім мільйонів: близько 3 мільйонів воїнів та 5 мільйонів цивільних. В Україні символом Дня пам’яті з 2014 року вважається червоний мак і гасло “1939-1945. Ніколи знову”. Червоний мак, який символізує кривавий слід від кулі, вважається міжнародним символом пам’яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів.