Бібліотека інформує

Щорічно 1 квітня вся планета відзначає
Міжнародний день птахів. В шкільній бібліотеці ЗОШ №6 до вашоі уваги калейдоскоп інформаційних повідомлень “Я милуюся птахами.”

Це інтернаціональне екологічне свято. Воно виникло в 1894 році. Вперше цей день, як масове дитяче свято, стало проводитися в Сполучених Штатах Америки. Крім того 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

Мета цієї акції – звернути увагу людства на проблеми збереження видового різноманіття та чисельності птахів, адже вони стосуються всіх країн і континентів. Птахи живуть на планеті понад 150 мільйонів років, немає на Землі такого куточка, де б їх не було.
День птахів – це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни.
Птахи — невід’ємна частина живої природи, їх потрібно любити і берегти не лише тому, що вони корисні, а й тому, що вони переповнюють наше буденне життя масою позитивних емоцій. Спостерігаючи за ними, ми отримуємо величезну естетичну насолоду. Пернаті — це не лише користь, а й краса. А краса, як відомо, врятує світ!