20.02.2023 – 24.02.2023 Тиждень математики в Селидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Математика — цариця всіх наук. Називається вона від грецького слова «матема» — наука. Давні греки ще в V ст. до н. е. знали чотири «матеми»: вчення про числа — арифметика, теорія музики — гармонія, вчення про фігури — геометрія і вчення про небесні тіла — астрономія  або астрологія.

Важко уявити собі життя людей без математики — у цьому не допоможе навіть найсміливіша фантазія.

Люди живуть і працюють. Відкривають таємниці атома. Літають у космос, спускаються на дно океанів та в глибини Землі. І завжди їм допомагає математика. Але цього тижня ми говоритимемо не про місце математики в житті людини,  а  розкажемо про геніальних вчених, які створили основи цієї науки, разом з вами покажемо, якою цікавою і захоплюючою може бути математика.

          З 20 по 25 лютого 2023 року в нашій школі буде проходити Тиждень математики. Ми будемо розкодовувати слова відомих математиків про математику і не тільки, передивимося фільми про них, розв’яжемо багато задач… . Ми звертаємося до всіх, хто любить і не любить математику, адже байдужих до цієї  науки немає.  Наприкінці Тижня хотілося б побачити творчі роботи, присвячені математиці (малюнки, вірші, пісні, казки, есе тощо). В останній день Тижня ми їх розмістимо на сайті школи.

          То ж запрошуємо всіх учнів, батьків, вчителів до цікавої подорожі сторінками історії математики. І чекаємо повідомлень про ваші успіхи. 

                                  Ваші вчителі математики

Презинтація “Про математику і нас.”