Тиждень охорони праці З 26 по 29.04.2021

В рамках Тижня охорони праці 26.04.2021р. у 3-А класі класним керівником Кожушко Л.А. було проведено виховну годину «Профілактика та попередження нещасних випадків під час навчання та в побуті».

Мета заходу: ознайомити учнів з основами охорони праці та безпеки життєдіяльності під час навчання. Виховувати  відповідальність за власне життя та життя оточуючих людей.

Кількість присутніх  – 28 учнів.

Під час розповіді вчителя про основи пожежної та електробезпеки, першої допомоги при нещасних випадках було використано елементи гри. Гра  складалася із декілька етапів:

І етап вікторини  «Що потрібно знати про пожежу?»

ІІ етап вікторини «Електробезпека»

ІІІ етап вікторини «Надання першої допомоги при нещасних випадках»

Наприкінці виховної години було підведено підсумки вікторини та оголошення переможців на найкращий малюнок «Хто про охорону праці дбає, той ніколи не страждає», який учні малювали заздалегідь.

28 квітня   – Всесвітній день охорони праці. З цієї нагоди учні 1 – Б класу  (класний керівник Мізюк В.П.) переглянули мультфільм «Охорона праці очима дітей» та обговорили деякі ситуації, згадали правила поведінки у школі, на природі, в громадських місцях, відгадували загадки про професії. І прийшли до одного висновку, що треба дбати про свою безпеку.

7-Б клас, класний керівник Пікуєва Л.О.
Виховна година 21.04.2021 на тему: «Правила дорожнього руху».
Під час спілкування учні пройшли тести:

https://onlinetestpad.com/ru/testview/410188-interaktivnaya-viktorina-dlya-detej-i-ikh-roditelej-ya-peshekhod

https://onlinetestpad.com/ru/testview/874222-pravila-dorozhnogo-dvizheniya

https://onlinetestpad.com/ru/testview/285325-bezopasnost-na-doroge