Тиждень безпеки дорожнього руху З 17.05 по 23.05.2021

З 17.05 по 23.05.2021 року в школі проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, в ході якого поновлено куточки з правил дорожнього руху.

Класними керівниками 1-4 класів проведено вікторини «Знай правила дорожнього руху» (1-А клас), «Увага! Діти на дорозі!» (1-Б клас),  з використанням кубиків Lego “Знай правила дорожнього руху” (2-В, 3-В класи), «Знавці дорожнього руху» (4-Б клас).

У 2 А класі проведено виховний захід «Ми- пішоходи, учасники дорожнього руху», де, учні поглибили знання про правила пішохідного руху; вчилися правил переходу проїжджої частини дороги в місті, в селі, за межами населеного пункту, обирати безпечні місця для відпочинку; повторили правила дорожнього руху велосипедиста; проаналізували, як уникати небезпеки на дорозі, бути  дисциплінованим, культурним пішоходом.

Грали в ігри «Так чи ні», «Дозволяється чи забороняється», «Розумний куб» (2-А клас), демонстрували в рольовій грі, як треба переходити дорогу пішоходам (1-А клас).

Щодня переглядали мультфільми по темі «Азбука безпеки на дорозі від тітоньки Сови», «Правила дорожнього руху для дітей», «Будь обережним на дорозі», «Пригоди песика на дорозі»,  «Хвалько потрапив в пастку» та інші.

19.05.2021 р. конкурс малюнків «Безпека на дорозі – безпека життя» та оформлено шкільну виставку кращих робіт.

21.05.2021 проведенні єдині уроки з безпеки дорожнього руху «Знай і виконуй правила дорожнього руху» (1-АБ), квест «Безпека на дорозі – безпека життя» (2-В) та інші.

Класними керівниками 5-11 класів в рамках Національного проєкту «Безпечна країна» зі здобувачами освіти було проведено ряд заходів, щодо  безпечного поводження на дорогах:

17.05 у 5-Б, 8-В  класах  проведена вікторина  «Знай правила дорожнього руху».

20.05.21 – перегляд та обговорення тематичних мультфільмів та повчальних відеороликів з правил дорожнього руху (5-А, Б класи).

Переглянуто відеофільми «Правила поведінки біля колій та залізничного транспорту» (8-В клас).

Учителями основ здоров’я Лозовою Л.В. та Лук’янець Н.С.17.05 на уроках основ здоров’я та захисту України проведені майстер-класи щодо надання домедичної допомоги постраждалим у ДТП:  основні види кровотеч і способи їх зупинення; допомога при переломах.

21.05 в 5-11 класах було проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху .

В рамках Тижня дорожнього руху в шкiльнiй бiблioтецi  була органiзована виставка тематичної лiтератури та проведенні бібліотечні уроки.